Ano šéfe

„Ano, šéfe!“ je velice oblíbený pořad, který jako hlavní moderátor uvádí světoznámý kuchař a gastronom, oceněný několika zahraničními cenami, šéfkuchař vyhlášených Restaurací moderátor Zdeněk Pohlreich. Tento pořad můžete sledovat každé úterý na televizní stanici TV Prima.

zdenek-polreich

Pořad „Ano, šéfe!“ si můžete v klidu a pohodlně prohlížet také na internetu. Každý díl je ukládaný a poté přenesený na internet, kde si ho může každý libovolně přehrávat. Online se můžete podívat na některé jeho recepty, rady a typy, které během televizního vysílání pořadu „Ano, šéfe!“ z nějakého důvodu nestihnete.

V tomto pořadu je Zdeněk Pohlreich nejen moderátor, ale také hlavní aktér, který vždy jedné vybrané Restauraci radí a poskytuje jí velice cenné rady pro další a kvalitnější chod celé Restaurace. Rady moderátora Zdeněka Pohlreicha v pořadu „Ano, šéfe!“ nejsou jenom co se týče kuchyně, výběru jídel a dalších spousty věcí, které s touto tematikou souvisí. Jeho cenné rady jsou také v chodu celé Restaurace, úpravě stolů, oblecích kuchařů a servírek; popřípadě číšníků. Stará se o jídelní lístek, který musí své zákazníky zaujmout, vymýšlí lákavé a okouzlující názvy jídel. Dokáže udělat i z jednoduchého a obyčejného jídla, jídlo neobyčejné a velice chutné.




Moderátor tohoto pořadu si s nikým (opravdu nikým) nebere servítky a vždy povídá všechno pěkně na rovinu. Říká pravdu, která může mnohdy bolet. Zdeněk Pohlreich jako moderátor to myslí dobře a nijak nikomu nechce ublížit. Je to profesionál, který má mnoho zkušeností nejen s vařením a chodem úspěšných Restaurací v České Republice. V každém díle se snaží dát maximálně dobrých rad, které si daná Restaurace musí uvědomit a chyb, které moderátor pořadu „Ano, šéfe!“ zdůrazňuje, odstranit.

Pořad „Ano, šéfe!“ stojí určitě za shlédnutí, můžete se na něj dívat každé úterý na televizním programu TV Prima, nebo si ho jednoduše pustit online.